Успішними не народжуються, успішними стають!


Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України заснований, як заклад освіти автотранспортного профілю і за весь період свого існування цей напрям навчання не змінювався. Тому нам вдалося створити потужну навчально-виробничу базу, тим більше, що значну допомогу в укріпленні матеріально-технічної бази нам надають наші партнери – роботодавці корпорації «Укравто» та інших підприємств автосервісу.

Оскільки сфера використання працівників автотранспорту із року в рік розширюється, потреби роботодавців у кваліфікованих робітниках збільшуються, то попит на наших випускників незмінно високий. Вони працюють на підприємствах автосервісу, у сфері автоперевезень, постачання, обліку та продажу автомобілів та запасних частин. Затребувані також наші випускники – спеціалісти з діловодства, інформаційної, бібліотечної та архівної справи.

Завдяки ступеневій формі навчання, здобувачі освіти можуть отримувати у нас повну загальну середню освіту, робітничу професію та спеціальність освітньо-кваліфікаційного рівня молодший бакалавр, та продовжити навчання у вищих закладах освіти за скороченими програмами.

То ж запрошуємо до нас на навчання випускників 9-х та 11 класів, а також випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

 


АДРЕСА ЦЕНТРУ:


    03045, м. Київ, Столичне шосе 98-А

      Їхати від метро "Видубичі" автобусом № 43, або маршрутним таксі № 567 до зупинки "Металобаза"

    Схема проїзду:

окна фотограф html php памятники знакомства