#

За сумлінне виконання професійних обов'язків, самовідданість, невтомний творчий пошук, доброту, щедрість душі, благородну працю та вагомі досягнення у справі навчання і виховання молодого покоління та з нагоди Міжнародного жіночого Дня - 8березня відбулося привітання і нагородження жінок Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України.
Грамотами та подяками Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської державної адміністрації (КМДА) було нагороджено:

 • Рибчинську Руслану
 • Петренко Ларису
 • Руденко Лідію
 • Білоцерківську Галину
 • Попругу Наталію
 • Вдовенюк Галину
 • Болтенкову Ларису
 • Дубову Олену
Почесними грамотами Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України було відзначено:
 • Філонову Тетяну
 • Петровську Наталію
 • Підласу Наталію
 • Кирнос Ольгу
 • Накорчевську Ольгу
 • Нечитайло Наталію
 • Панасюк Оксану
 • Совєтову Галину
 • Ковтуненко Валентину
 • Матвієнко Оксану
 • Петренко Анастасію
 • Карман Наталію
 • Розколотько Ольгу
 • Сушко Валентину
Дорогі жінки. Нехай ніколи буденність не згорне крила Надії, Віри, Любові! Нехай завжди у ваших серцях буде весна!


 

Відбувся онлайн-конкурс «Душа поезії» серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва.
Конкурс передбачав: створити вірш на тему «Мій Київ», виконати авторське читання цього вірша, і відеозйомку читання надіслати на конкурс.
Здобувачі освіти Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України Пономаренко Анастасія (гр. П-15с) та Корнелюк Дмитро ( гр. Д2-1) також взяли участь у конкурсі і здобули перші місця!

Щиро вітаємо наших переможців та зичимо подальших творчих успіхів!


 
#

У міському онлайн-конкурсі Планета гумору взяла участь команда Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України. Назва команди Форсаж. До конкурсу команду готувала керівник гуртка художнього слова Ольга Розколотько.
До складу команди увійшли здобувачі освіти групи П-23 Постриженик Юрій, Павленко Олег, Єремєєв Антон, групи П-21 Лук’яненко Руслан та групи П-35с Зінчук Наталія.
Не дивлячись на складнощі, пов’язані, зокрема, з тимчасовим дистанційним навчанням, матеріал був підготовлений, відзнятий та вчасно відправлений на конкурс. Команда отримала нагороду Київського державного будинку художньої та технічної творчості Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а саме: Диплом у номінації «Моя професія – посмішка».
Вітаємо команду «Форсаж» та висловлюємо подяку здобувачам освіти групи Д 1-1 Третяку Володимиру та Афоніну Олександру за допомогу у проведенні зйомки та оформленні відеоматеріалу.
Вітаємо всіх з нагородою, з прийдешнім Новим роком, бажаємо подальших творчих успіхів!


 
#

Підводячи підсумки 2020 року, педагогічний колектив Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України особливу увагу надає результатам навчального процесу за перший семестр 2020 - 2021 навчального року, адже успіхи наших вихованців це і наші успіхи. Напередодні Нового року, звичайно у першу чергу варто відмітити відмінників навчання.
Незмінний успіх у навчанні демонструє здобувачка освіти групи М3-2 Галушко Ірина, яка є відмінницею кількох семестрів поспіль.
Раді вітати у числі відмінників і здобувачів освіти нового набору Дерій Тетяну (гр. М1-2), яка здобуває освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, та Ковальчука Олександра (гр. ТД-1) – майбутнього кваліфікованого робітника. За сумлінне ставлення до навчання, відмінну поведінку та активну участь у громадському житті закладу освіти Дерій Тетяна та Ковальчук Олександр нагороджені Грамотами Навчально-методичного кабінету та Управління закладів вищої освіти, професійної освіти та прогнозування цільових програм Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Вітаємо відмінників з високими нагородами та з Новим роком, зичимо подальших успіхів у навчанні.


 
#

12-14 жовтня 2020 року в місті Києві відбулась ХІІ Міжнародна виставка. Викладач природничо-математичних дисциплін Хмельницька В.О. представила на цю виставку збірник «Використання сучасних педагогічних технологій на уроках математики в закладах професійної (професійно-технічної) освіти» у номінації «Інновації з підвищення якості вивчення природничо-математичних дисциплін у закладах освіти». За презентацію досягнень і упровадження інновацій у освітній процес Центр було нагороджено Золотою медаллю та відзначено Дипломом.
Щиро вітаємо викладача Хмельницьку В.О. та весь педагогічний колектив із заслуженою нагородою, та зазначимо, що участь у Міжнародних виставках і отримання відзнак стимулює педагогічний колектив до саморозвитку і підтверджує його високу професійність.


 
#

Вітаємо Ярослава Дубину, голову учнівського самоврядування Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, з отриманням Подяки Голосіївської в місті Києві районної державної адміністрації з нагоди Дня студентів.
Бажаємо подальших успіхів у навчанні та громадській діяльності!

Так тримати, Ярославе!

 


 
#

  Вітаємо команду здобувачів освіти Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, які взяли участь у Спартакіаді допризовної молоді присвяченої Дню захисника України - 2020.
Команда юнаків у складі: Білоцький Андрій, Головня Михайло, Денисенко Мирослав та Шаповал Дмитрій виборола ІІ місце серед закладів професійної(професійно-технічної) освіти міста Києва.
Особливо ми пишаємось досягненням Білоцького Андрія, який посів І місце у змаганні зі згинання та розгинання рук у положенні лежачи, показавши результат 94 рази!
Дякуємо методичній комісії викладачів «Фізичного виховання» за підготовку команди до Спартакіади допризовної молоді -2020.

Заступник директора з навчально-виховної роботи
Зінаїда ХРИСТИЧ


 
#

 
Вітаємо Віталія КОЖУХІВСЬКОГО з Подякою від Голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія САДОВОГО.

Так тримати!!!

   


 
#

 
Перебуваючи на карантині, здобувачі освіти не тільки продовжують навчання онлайн, а й займаються творчістю, та беруть участь у конкурсах онлайн.
До Дня Землі Київським державним будинком художньої та технічної творчості був оголошений конкурс ЕкоТорбинка. Однією з умов було використання вторинних ресурсів, які є шкідливими і забруднюють навколишнє середовище. Здобувачка освіти 3-го курсу Мершинська Катерина презентувала виріб з використанням пластикових пляшок, а також власноруч виготовлених писанок.
Виріб називався "Великодній сувенір".

Заступник директора з навчально-виховної роботи Зінаїда Христич


 
#

 
Вітаємо команду Центру (Дворецку Г., Білоконенка О., Ковтун В. Костючка Д.) з ІІІ місцем у третьому етапі Спартакіади з військової і військово-медичної підготовки серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Києва.
Олег ОЛЕФІР. З ПЕРЕМОГОЮ!!!


тренер команди: Олег ОЛЕФІР


 
#

 
Диплом ІІ ступеня за перемогу у змаганнях першості з футзалу серед команд юнаків закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва.
Вітаємо команду з перемогою!!! (Шепель М.(капітан), Генш О., Головня М., Денисенко Б., Дубина Я., Зінченко І., Кавун А., Осадчий О.)
#

викладач: В.І. Кожухівський


 
#

 
Диплом І ступеня в огляді-конкурсі на кращу лабораторію за професією "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів" серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Києва
грудень 2019р.


 
#

 
Денисенко Богдан
учень групи П 31
голова учнівського самоврядування ННЦ ПТО НАПН України
нагороджений Почесною грамотою Голосіївської районної державної адміністрації за активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування району, та з нагоди Дня студента в 2019-2020 н.р
 


 
#

 
Тилко Олександр
учень групи М 1-1
призер олімпіади з історії (ІІІ місце) в 2019-2020 н.р

викладач: Г.Я. Мельник  


 
#

 
Авраменко Надія
учениця групи П 35с
призер олімпіади з інформатики (ІІ місце) в 2019-2020 н.р

викладач: В.С. Попруга  


 
#

 
Шкода Олександр
28 листопада 2019 року на базі Державного навчального закладу "Київське регіональне вище професійне училище будівництва" відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності#WorldSkills Ukraine - 2019за компетенцією "слюсарні роботи".
Перше місце. Вітаємо!!!

майстер в.н.: С.А. Бахмацька  


 
#

 
Міський конкурс серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти "Планета гумору- 2019" відбувся 14.11.2019 в Київському державному будинку художньої та технічної творчості. ННЦ ПТО НАПН УКРАЇНИ представляла команда "Білосніжка і сім гномів", учасники команди здобувачі освіти груп П11 та П15с:
Дубина Сергій, Сухенко Алла, Сухенко Вероніка, Кірієнко Віктор, Фурман Ян, Процик Марина, Генсіцька Антоніна.
Дякуємо за активну участь у конкурсі всім учасникам та заступнику директора з виховної роботи Христич З.О. 
#

 
Міський огляд-конкурс на кращу спортивну базу серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Київа вересень 2019.
Вітаємо з нагородою!

викладач:В.І. Кожухівський


 
#

 
Міжнародна виставка "Освіта та кар'єра-День студента 2019" 15-16 листопада 2019. Золота медаль у номінації " Кращий дизайн офіційного сайту вищого навчального закладу", представлена робота на тему: "Методичні рекомендації щодо забезпечення функціонування сайтів закладів професійної (професійно-технічної освіти у мережі Інтернет"

викладач: О.М. Лагода, В.С. Попруга


 
#

 
Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти НАПН України був учасником ХІ Міжнародної виставки "Інноватика в сучасній освіті" і став переможцем у номінації "Розробка й впровадження інноваційних засобів навчання, проектів, програм і рішень у закладах освіти". (сайт Office+)

викладач: В.С. Попруга  


 
#

 
Посний Сергій
учень групи П 32
перше місце з математики в 2019-2020 н.р

викладач: В.О. Хмельницька  


 
#

 
Вітаємо команду з перемогою у змаганнях з волейболу, серед дівчат, в рамках Спартакіади серед збірних команд студентів ВНЗ І-ІІ р.а., які розташовані на території Голосіївського району м.Києва.
Змагання відбулися 29.10.2019.

викладач: В.І. Кожухівський  


 
#

 
Посний Сергій Олександрович
учень групи П-22
призер олімпіади з математики (ІІ місце) в 2018-2019 н.р

викладач: В.О. Хмельницька  


 
#

 
Шелея Петро Іванович
учень групи П-31
призер олімпіади з математики (ІІI місце) в 2018-2019 н.р

викладач: Т.В. Скрипка  


 
#

 
Колесник Святослав Володимирович
учень групи П-25c
призер олімпіади з географії (ІV місце) в 2018-2019 н.р

викладач: Н.В. Петровська


 
#

 
Колесник Святослав Володимирович
учень групи П-25c
призер олімпіади з англійської мови ( місце) в 2018-2019 н.р

викладач: Л.І. Голуб  


 
#

 
Збірна команда з волейболу (хлопці)
серед закладів ПТНЗ м.Києва
призери (V місце) в 2018-2019 н.р

викладач: В.І. Кожухівський  


 
#

 
Збірна команда з баскетболу (хлопці)
серед закладів ПТНЗ м.Києва
призери (V місце) в 2018-2019 н.р

викладач: В.І. Кожухівський


 
#

 
Збірна команда з баскетболу (дівчата)
серед закладів ПТНЗ м.Києва
призери (V місце) в 2018-2019 н.р

викладач: В.І. Кожухівський  


окна фотограф html php памятники знакомства