Babbel – функціональний сервіс з додатками для Android і MacOS

Головний плюс Babbel – візуальний словник, розбитий за тематичними урокам. Система пропонує поповнювати словниковий запас відразу трьома способами: повторюючи слова за диктором на диктофон, записуючи їх за допомогою пропонованих букв і відтворюючи їх у відповідному контексті.
Базовий курс включає 8 основних тем, за доступ до решти доведеться викласти від 7,5 до 13 доларів на місяць. Як майже всі подібні сайти, Babbel пропонує в розпорядження користувачів інших користувачів – носіїв мови, що вивчається.

Мови: англійська, німецька, іспанська, італійська, французька, португальська, шведська, турецька, голландська, польська, індонезійська.


Mylanguageexchange – сервіс, що повністю працює на людському ресурсі

Реалізована мрія радянських дітей, ідеальний сервіс для пошуку "друга по листуванню". Тільки тут один виявиться не довільним Біллом з Південної Африки, а рівно тим, ким ви захочете. На сайті ви описуєте свого ідеального "партнера по мові", як його тут називають: вказуєте його рідну мову і мову, яку він практикує, а також країну, в якій йому бажано жити, і приблизний вік вашого напарника.
Решта – справа вибору: вибирайте вподобаного і відповідного за параметрами співрозмовника і шліфуйте свою французьку, німецьку або будь-яку іншу мову. На сайті, згідно завіренням авторів, мешкає близько мільйона користувачів із 133 країн.

Мови: 115 штук, включаючи основні європейські та азіатські.


Italki.com – cервіс, що перетворює будь-якого носія мови в серйозного викладача

Сайт з дивовижною назвою пропонує краудсорсінгові живі чати і перевірку текстів. Є можливість давати професійні уроки бажаючим: записувати їх в розклад і зв'язуватися з ними в певний час. Єдине обмеження на користування сайтом – вік. Italki наполягає на тому, що користувачеві має бути неодмінно більше 13 років, щоб він зміг користуватися сайтом.

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.


InterPals – аналог ВКонтакте для тих, кому мало демотиваторів російською

Особливість сайту – величезне інтернаціональне співтовариство, що будується за принципом Facebook або будь-якої іншої непрофесійної соціальної мережі, але з упором на вивчення мов. Для швидкого знайомства необхідний лише базовий рівень володіння мовою.

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.


Lingq – аналог Livemocha з інтерфейсом в синіх тонах

Особливою новизни функціоналу немає – все ті ж заняття на розширення словникового запасу, все ті ж тематичні уроки. За окрему плату (10,39 або 79 доларів на місяць – залежно від запитів користувача) можна отримувати додаткові уроки, імпортувати нові набори слів, проходити все нові і нові тести і писати диктанти.
На додачу до всього цього можна обзавестися персональним ментором, який допоможе продиратися крізь нетрі незнайомої мови. А можна і самому виступити в ролі репетитора: перевіряти чужі домашні завдання і брати участь в дискусіях з граматики рідної мови.

Мови: французька, російська, іспанська, німецька, португальська, італійська, японська, шведська, корейська, китайська.


Englishbaby – соціальна мережа з готовими уроками англійської

У назві сайту сказано – сайт для тих, хто не зміг вивчити англійську в школі або намагається знайти альтернативу шкільній вчительці. Вчити мову тут можна кількома способами: переписуючись з іншими, спілкуючись з ними ж на форумах або в особистих повідомленнях, розгадуючи граматичні загадки і прослуховуючи аудіозаписи. Послідовність вправ користувачеві належить вибрати самостійно.

Мови: англійська.


Lang-8 – сервіс для роботи над письмовою мовою

Вже освоївшим ази мовної практики, сервіс пропонує прекрасний у своїй простоті хід. Користувач пише текст на мові, що вивчається, після чого за текст береться носій мови, що вносить до нього відповідні правки. Сайт ідеально підходить маніакальним любителям граматики або тим, кому для впевненого говоріння потрібно спочатку отримати "санкцію" – переконатися, що принаймні написано все правильно.

Мови: є носії мов з 190 країн.


Livemocha – допоможи іншому, а він допоможе тобі

Політика цього міжнародного сайту – допоможи іншому, а він допоможе тобі. Вправи, які не можуть бути перевірені програмою, розбирають носії мови. Роблять вони це не просто так, а в обмін на те, що хтось потім перевірить їх вправи. Чи вірити рецензії перевіряючого – особиста справа кожного, але досвідчені юзери радять звертати увагу на рейтинги користувачів.
Основна частина сайту доступна безкоштовно. Разом з цим діє система жетонів, розплачуючись якими, учень може, наприклад, індивідуально позайматися з вчителем, якого вибере сам. Також за 9,99 доларів на місяць можна купити "золотий ключ", який відкриє доступ до всіх матеріалів.

Мови: 38 мов, включаючи урду, есперанто, путунхуа, перську та інші.


Busuu.com – онлайн-ком'юніті для вивчаючих іноземні мови

Створили 36-річний Адріан з Ліхтенштейну та 31-річний Бернард з Австрії, які вільно володіють трьома мовами і вивчають четверту. За їх словами, вони намагалися створити альтернативу традиційному способу вивчення, який вони завжди знаходили дорогим, складним і нудним. Три принципи, на яких базується сайт: вчитися у носіїв мови; вчитися на оригінальному матеріалі; навчатися безкоштовно. Кожен член ком'юніті є не тільки учнем, але й учителем, який допомагає освоїти бажаючим свою рідну мову.

Мови: іспанська, французька, німецька, італійська, російська, португальська, польська, турецька, арабська, японська, китайська та англійська.


Edustation – Вчися! Спілкуйся! Грай!

Це місце для вивчення іноземних мов з великою кількістю відеоматеріалів, фотографій, навчальних ігор і текстів з аудіозаписами. Користувач сам вирішує, який курс або метод є оптимальним для нього. Крім навчальних матеріалів є можливість спілкуватися з іншими учнями або носіями мови.

Мови: англійська, німецька, польська, французька.


Джерело: 24tv.ua

окна фотограф html php памятники знакомства