ГОЛОВНАПРО НАСПРОФЕСІЇДОСЯГНЕННЯДОЗВІЛЛЯУЧНЯМ ЦЕНТРУ
СПІВПРАЦЯ

    Центр активно веде роботу з автотранспортними підприємствами м. Києва, які входять до Корпорації «Укравто» з проходження учнями виробничої практики та подальшим працевлаштуванням. Планується розширення роботи з підприємствами інших регіонів України, які також входять до Корпорації "Укравто".
    У зв'язку з відкриттям на станції технічного обслуговування «Мерседес» відділення з ремонту вантажних автомобілів заплановано збільшити кількість учнів Центру для проходження на робітничих місцях виробничої практики .
    Центр має Договір про спільну діяльність з Спільним німецько - українським підприємством „Глазуріт" з підготовки малярів, лакувальників на основі технологій виробників лакофарбних матеріалів німецького концерну БАСФ. Планується створити спільний навчально-виробничий центр з підготовки професій по німецьким технологіям - маляр і маляр, лакувальник.
    Центр подав заявку на конкурсний відбір навчальних закладів щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації з незайнятим населенням через Державну службу зайнятості.

 

 

Наша адреса: 03045 м.Київ, Чапаєвське шосе, 98 Тел: 259 47 06, 259 51 86, 259 52 33 Тел./факс: 259 41 58