Головна Архів ›...


Сам факт переїзду виступає дестабілізуючим чинником і тягне за собою певні незручності. Зміну соціального оточення, клімату, правового поля і так далі. На новому місці проживання внутрішньо переміщеній особі необхідно орієнтуватися в навколишньому його просторі – встановлювати соціальні зв'язки (дружні, ділові, стосунки з сусідами і т.д.), пізнавати закони нинішнього місця перебування (особливості взаємин у новому співтоваристві, права, пільги та обов'язки людини і громадянина в даній місцевості і т.д.), одержувати (відновлювати) соціальний статус – мати роботу, житло, реалізацію права на навчання і виховання дітей, достойні кошти для існування і т.д. Безумовно, у людини, яка розумно приймає рішення про переїзд, частина проблем вирішується самостійно, і вона подумки й фізично нерідко готова з ними боротися. Однак частина проблем не означає, що процес приживлюваності людини на новому місці буде благополучним.
Прийом осіб з тимчасово окупованих територій до закладів професійної (професійно-технічної) освіти здійснюється відповідно до правил прийому закладу професійної (професійно-технічної) освіти, які розроблено відповідно до Типових правил прийому до професійно-технічних навчальних закладів України.
Нагадаємо, Міністерство освіти і науки України прагне залучити якомога більше дітей з тимчасово окупованих територій до здобуття освіти в Україні.


Наші телефони:
    +380 50 775 16 66
    +380 67 290 51 68
    +380 50 380 81 79

 

 

окна фотограф html php памятники знакомства