Головна Архів ›...
травень 2021

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.
У 2021 році за ініціативи Міжнародної організації праці День охорони праці буде проходити під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗ».
Пандемія COVID-19 змусила уряди, роботодавців, робітників та населення в цілому зіткнутися з безпрецедентними проблемами щодо вірусу та багатьох наслідків, які він справив на світ праці. У поточному році Всесвітній день охорони праці буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), підвищення стійкості для подолання криз зараз і в майбутньому.
З 17.05.2021 р. по 21.05.2021р. у Навчально-науковому центрі професійно-технічної освіти НАПН України проведено ряд заходів з охорони праці.

 

Мета заходів: комплексне розв’язання проблем у сфері охорони праці, формування безпечного та здорового виробничого середовища на підприємствах, в установах та організаціях, мінімізація ризиків виробничого травматизму, враховуючи ризики сьогодення.
Під керівництвом викладача охорони праці Філонової Т.В. були підготовлені та проведені такі заходи в групах П11, П12, П15с:
• Конкурс на кращий малюнок з охорони праці;
• Здобувачі освіти підготували і демонстрували свої презентації;
• Були проведені уроки присвячені цьогорічній темі тижня охорони праці.
    Під час уроків здобувачі освіти ознайомились з теоретичним матеріалом, переглянули відео і презентацію та застосували теоретичні знання на практиці.

 

 

окна фотограф html php памятники знакомства