січень 2021

Ось і пролунав останній дзвоник для 19-ти випускників Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України. Вчорашні здобувачі освіти сьогодні зосереджені, як ніколи. Адже вони складають державний кваліфікаційний іспит та отримують кваліфікацію молодших спеціалістів.
І ось, привітну та ошатну конференційну залу заповнили випускники, їх батьки, друзі, педагоги. Юнаки та дівчата помітно подорослішали, настрій у всіх чудовий, очі блищать, хоча інколи і проскакує іскорка суму, адже юнь прощається зі своїм закладом освіти, де пройшли незабутні роки, де здобувалась бажана спеціальність, де знайдено хороших друзів, де пізнали, можливо, перше кохання.
Піднесений настрій і у педагогів, але тінь смутку також відбивається в їх очах, бо, як сказав у своєму виступі директор Дмитро Васильович Гоменюк, з кожним випуском педагоги віддають кожному зі своїх випускників часточку себе, свого серця, своєї душі.
Вітаючи випускників, директор побажав їм подальших успіхів у подальшому навчанні, в роботі та закликав не зупинятись на досягнутому, а вчитись впродовж всього життя.
І от настає хвилюючий момент нагородження кращих випускників грамотами, подяками для батьків і, нарешті, вручення дипломів. Серед 19 випускників 2 отримують дипломи з відзнакою. Це Галушко Ірина та Литовченко Богдан.
Мама одного з випускників у своєму виступі сказала, що в закладі освіти дуже хороші умови для навчання, чуйні і компетентні педагоги, багата матеріально-технічна база. Вона подякувала за навчання і виховання сина.
Одлунав останній дзвоник 2021 року для випускників Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, але він став для них першим дзвоником у дорослий світ. Щасливої ж Вам життєвої дороги, дорогі випускники!


 
 

 

окна фотограф html php памятники знакомства