листопад 2020

Тиждень математики в Навчально-науковому центрі професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України відбувся з 23.11.2020 по 27.11.2020 згідно визначеного плану.
Головним завданням було підвищити інтерес до вивчення математики та формування в здобувачів освіти умінь застосовувати набуті знання в реальному житті.
В рамках тижня математики проводились цікаві тематичні заходи. Один із таких – це задача дня, до вирішення якої долучилися не тільки здобувачі освіти, а й викладачі. Також всі охочі змогли спробувати свої сили в розв’язуванні завдань з підготовки до ЗНО-2021, які були розвішені на дверях навчальних кабінетів.
В групах А-11, А-12, М-11, М-12 Скрипка Т.В. організувала математичні змагання «Знавці похідних», а в групі П-25с – математичне доміно на тему «Показникові рівняння».
Під керівництвом Скрипки Т.В. здобувачі освіти групи Д-11 підготували математичне панно, в якому продемонстрували зв'язок різних наук з математикою на прикладах конкретних задач. Усі бажаючі могли розв’язати задачу, яка їм сподобалась.
В конкурсах «Математичні ребуси» і «Фінансова грамотність» учасники демонстрували свої математичні здібності та кмітливість. За допомогою математичних пазлів учні групи П-12 повторили тему «Корінь n-го степеня».
Здобувачі освіти груп П-22, П-23, П-25с продемонстрували гарні знання з теми «Функція» в конкурсі «Танець графіка функції», який провела Хмельницька В.О.
Дуже цікавим для здобувачів освіти групи П-32 виявився квест «Хто в домі господар?». Команди з цікавістю розв’язували прикладні задачі, які підготувала Хмельницька В.О.
Протягом тижня імена переможців можна було знайти в рейтинговій таблиці, яка знаходилась на інформаційній дошці. Тиждень математики подарував здобувачам освіти гарний настрій та нові знання.

 
 

Голова методичної комісії природничо-математичних дисциплін
Валентина ХМЕЛЬНИЦЬКА

 

окна фотограф html php памятники знакомства