Предметний тиждень «Охорона праці»

квітень 2019

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006 День охорони праці в Україні відзначається щорічно 28 квітня на Всесвітній день охорони праці.
Девіз цьогорічного дня охорони праці – «Безпечне та здорове майбутнє праці».
Травматизм на виробництві є важливою, але недостатньо усвідомленою проблемою нашого суспільства, для розв’язання якої потрібні систематичні та всебічні зусилля. За офіційними даними у середньому щороку на виробництві гинуть 400 осіб і 5 тис. травмуються, зокрема більш ніж 1 тис. жінок. Приблизно 500 працівників стають інвалідами.
Крім того, у статистиці виробничого травматизму не враховано осіб, які працювали за цивільно-правовими угодами, оскільки ці показники потрапляють у категорію випадків, не пов’язаних з виробництвом.

news
news
news

Науково-технічний прогрес - поняття суперечливе, оскільки несе з собою як багато позитивного, так і цілий ряд небезпек техногенного, природного, та біологічного характерів. Наше байдуже ставлення до цих небезпек - ніщо інше, як усталена частина нашого буття. І змінити цю драматичну ситуацію зможе тільки все суспільство. Найважливіша місія покладена на освіту, оскільки сьогодні, як ніколи, зростає роль освіти у підготовці дитини до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація погіршується. Життєво необхідно озброїти учнів знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя та здоров'я.

news

З 15.04.2019 р. по 19.04.2019р. у Навчально-науковому центрі професійно-технічної освіти НАПН України відбувся ряд заходів з охорони праці.
Мета заходів: комплексне розв’язання проблем у сфері охорони праці, формування безпечного та здорового виробничого середовища на підприємствах, в установах та організаціях, мінімізація ризиків виробничого травматизму, професійних захворювань.

news

Також підвищити інтерес до предмету Охорони праці, підвищити інтерес до знань нормативно-правової бази охорони праці, сприяння розвитку в кожного майбутнього робітника власної активної профілактичної позиції, свідомість власної відповідальності за стан як свого, так і здоров’я іншого.

Під керівництвом викладачів Філонової Т.В., Олефіра О.І., майстра виробничого навчання Мілейкіна Л.П., медичного працівника Папиженко І.І. було підготовлено та проведено заходи присвячені Дню цивільної оборони:
• Збір постійного складу навчального закладу
• Перевірка укомплектованості та оснащенності невоєнізованих формувань ЦО
• Приведення в готовність захисної споруди
• Відпрацювання прийомів користування засобами індивідуального захисту
• Проведення протипожежних, герметизаційних та евакуаційних заходів
• Перевірка готовності формувань до дій за призначенням
• Відпрацювання практичних ді відповідно до «Плану дій органів управління та сил щодо запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій
• Спортивні змагання, естафети та тренування
• Практичний тренінг «Надання долікарської допомоги при нещасних випадках»

news

• Конкурс стінних газет з охорони праці. Газети були розміщенні в холі корпусу №1, та на 4 поверсі навчального корпусу №2
• Усний журнал на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці»
• Змагання на кращих знавців охорони праці між групами
• Перевірка куточків з охорони праці в навчальних кабінетах та майстернях

news

 
 

окна фотограф html php памятники знакомства