Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

Зимові канікули 2016 року

січень 2016
Image 01 Image 01

Учні Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України зимові канікули 2016 року проводили цікаво та з користю.

Працювали гуртки художньої самодіяльності та спортивні секції. Готувались до кількох січневих свят, до конкурсів та змагань. Учні підготували вертеп до Дня Святого Василя. Це було цікаве, дотепне дійство, в якому використано фольклорні мотиви та прадавні традиції українського народу. Учні самі виготовили різдвяну зірку, та спорядили новорічну ялинку. У вертепі, крім дівчат в українському національному вбранні, були різні персонажі: це і кішка (Пустова Катерина), і коза (Головата Аліна), і Дід Мороз (Кобзаренко Дмитро), і символ року – мавпа (Іваниш Катерина), і звичайно, красень Василь (Похітенко Вадим) та “красуня” Меланка (Василида Анатолій).

Image 01 Image 01 Колектив підготував різні колядки та щедрівки, танець Василя та Меланки, вітання зі святом та найкращі побажання. Image 01Вертеп радо зустрічали керівники навчального закладу, працівники їдальні, бухгалтерії, господарчої служби і інші. Радо вітали зі святом Святого Василя учні Центру і працівників Управління професійної освіти, які в свою чергу високо оцінили вертеп, який приготували учні. Хороший, святковий настрій панував всюди, куди б не прийшли учасники вертепу.

Заступник директора з НВР Христич З.О

... в АРХІВ