Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

Міжнародний День вишиванки

травень 2016

19 травня відзначався міжнародний День вишиванки. Безліч цікавих заходів проводилось в Україні та в інших дружніх державах -світу. Зокрема ціла низка заходів, присвячених цьому дню проходила у столиці України. У цих заходах взяли участь безліч учнівської та студентської молоді Києва.

Учні та педагоги Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академіїImage 01 педагогічних наук України також долучились до загальнонаціонального флешмобу. На багатьох, хто прийшов цього дня на заняття, одягнена вишиванка і вже цей один факт привносить гарний настрій, внутрішню гордість. Краса та різнобарв’я сорочок сприймається як одвічний талісман предків. Кожен одягнув вишиванку не для когось, а для себе, підтвердивши цим самим свою небайдужість до рідної держави, та її традицій.

Ось і закінчились заняття у Центрі, але ні учні ні педагоги не розходяться. Викладач англійської мови Руслана Рибчинська запросила учнів та бібліотекаря Валентину Сушко до свого кабінету, аби сфотографуватись на пам’ять. А ось завідувач відділенням Оксана Лагода на своєму робочому місці, -також, у вишиванці.Image 04 А після проведеної педагогічної ради частина педагогів разом зі своїм директором Гоменюком Д.В. сфотографувались на сцені актової зали.

День вишиванки є надзвичайно потужним та ефективним виховним моментом для учнівської молоді. У наш неспокійний час, коли ворог намагається порвати на шматки Україну, молодь стверджує ідеї любові, демонструє нездоланне єднання, глибоке почуття патріотизму. А це, в свою чергу, є запорукою безсилля ворога. Хіба можна здолати такий дружний народ! Дякуємо тобі, наша найчарівніша у світі ВИШИВАНКО за те, що ти нас об’єднуєш, згуртовуєш та зберігаєш і стверджуєш пам’ять про те, хто ми є, якого роду – племені. А ми – українці, ми козацького роду, якому, як відомо, нема переводу!

 

заступник директора з навчально-виховної роботи З.О. Христич

... в АРХІВ