Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

Тиждень математики

лютий 2016

Image 01 В Навчально-науковому центрі професійно-технічної освіти відбувся тиждень математики. Протягом тижня було проведено заходи метою яких було залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього математичного кругозору, пробудження в учнів інтересу до математики. На кожен день тижня викладачами математики Скрипкою Т.В. та Хмельницькою В. О. сплановано математичні заходи: конкурси, ігри, радіопередача, вікторина.

У понеділок учні оформили навчальний заклад, вивісивши яскраве оголошення з переліком заходів, також двері кабінетів прикрасили висловами про математику.

Протягом тижня проводився конкурс «Задача дня». Учні кожного дня отримували нову задачу, розв’язання залишали в математичній скриньці.
Image 01 Image 01 Найактивнішими в конкурсі «Задача дня» були учні групи П-11 Глущенко О., Глущенко С., Коршовський А., Литовченко Б, Волощук Ф., Середа В., Нерубащенко Р., Смілковський Р.

Image 01Цікавим та інформативним виявився для учнів цикл радіопередач присвячений математиці. Радіоведучі Костюченко А. та Драган О. учениці групи П-25с протягом тижня показали романтично піднесений дух математики, що поєднується з образами тих, хто її створив і хто жив нею.

Також учні підготували виставку-конкурс стінних газет «Цікава математика». Переможцями стали Коморна Я. гр. П-15с, Грушка В. гр. А-1.3, Кобзаренко Д. гр. М-1.1.

У вівторок відбувся конкурс «Хто найшвидше додає?» Найшвидше додають Головата А. гр. Д-1.1, Захарченко І. гр. Д-1.1 та Чорний Б. гр. П-21.

Із захоплення учні відповідали на запитання гри «Image 01Image 01Хто мріє стати математиком?», яку підготувала та в середу провела викладач Скрипка Т. В. У грі приймали участь учні груп П-35с, Д-1.1 та А-1.3.

Жваво та із задоволенням учні груп П-25с, А-1.1, А- 1.2 взяли участь у математичному квесті, який у четвер організувала викладач Скрипка Т. В. Мета цього заходу: розвивати в учнів швидке мислення, логічність думки, вміння використовувати здобуті знання на практиці, виховувати любов і пошану до математики.

Image 01 Image 01 Image 01 Результати математичного квесту:

  • І місце - учні групи А- 1.2 Дейнега С., Демиденко Д., Куцолабський В., Радченко І.
  • ІІ місце - учні групи П-25с Костюченко А., Алексічук М., Мегедь Є., Скридоненко І.
  • ІІІ місце - учні групи А-1.1 Білюк Р., Бойко А., Дейнега М., Демиденко О.

Image 01

Image 01

Image 01 В останній день тижня математики під керівництвом викладача Хмельницької В.О. було проведено математичну вікторину. У вікторині прийняли участь учні групи П-25с - Костюченко А., Драган О., Мегедь Є., Скридоненко І. та учні групи П-21 - Лобан В., Сугак М., Чорний Б., Плотніков А. На цьому заході учасники команд змогли проявити свою ерудицію та знання з математики, відповідаючи на різноманітні запитання викладача, пов’язані з алгеброю та геометрією. Продемонстрували свою творчість та креативність.
Image 01 Image 01 Image 01 Переможцями стали команда учнів групи П-25с - Костюченко А., Драган О., Мегедь Є., Скридоненко І.

Результати конкурсів фіксувалися в рейтинговій таблиці, яка була вивішена на інформаційній дошці. Усі переможці та активні учасники тижня математики будуть нагороджені грамотами на лінійці. Проведення інтелектуальних ігор, конкурсів, вікторин сприяє удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів. Розвиває уяву, спостережливість, логічність, здатність до абстрагування, порівняння. Ми переконалися, що діяльність дитини буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчути себе переможцем, творцем.

 

голова методичної комісії природничо-математичних дисциплін ННЦ ПТО НАПН України В. О. Хмельницька

... в АРХІВ