Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

Вивчаємо англійську

червень 2016

9 ...червня за ініціативи активу учнівського самоврядування у Навчально-науковому центрі професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України проведений захід, присвячений творчості всесвітньо відомого поета і драматурга Вільяма Шекспіра. Як відомо, 2016 рік оголошено Президентом України роком англійської мови. Вказаний захід учні провели саме в ракурсі року англійської мови. Творчість В.Шекспіра привернула увагу учнів тому, що в ці дні відмічається 400-річчя з дня смерті поета і 452-річчя з дня народження (з інших джерел, як повідомили наші учні, в цей день В.Шекспір не народився, а був охрещений).

...Для підготовки цього заходу учні звернулись по допомогу до викладачів англійської мови Рибчинської Р.М., Голуб Л.І. та Голуб І.І., а також до бібліотекаря Сушко В.В., яка разом з нашими давніми друзями і ...партнерами по культурному обміну , працівниками районної бібліотеки № 15, організувала виставку творів В. Шекспіра, творів інших авторів про нього, його портретів.

Учні підготували цікаву інформацію про життя і творчість В.Шекспіра, яку презентували англійською і українською мовами. При підготовці до заходу учні розклеїли англомовні ребуси, які досить активно намагались розгадувати учні. Під час заходу було представлено фільм, в якому було показано місцевість, де народився і провів свої дитячі роки поет, школу, в якій він учився, театр, де він служив актором.

...Найбільшу активність проявили учні у вікторині, коли їм були озвучені фрази з творів В.Шекспіра англійською мовою, а учні перекладали ці фрази і називали твори, з яких були взяті ці фрази. Наголошувалось, що велика кількість висловів із творів В.Шекспіра стали «крилатими фразами» у всьому світі.

І ось фінал заходу: визначено найбільш активного учасника, який розгадав найбільшу кількість ребусів, та переміг у вікторині. Ним став учень 1-го курсу Середа Василь.

 

 

 

викладач вищої категорії, старший викладач Р.М. Рибчинська

... в АРХІВ