Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

Тиждень з Охорони праці

квітень 2016

Відповідно до УказуImage 01 Image 01 Image 01Президента від 18.08.2006 № 685/2006 День охорони праці в Україні відзначається щорічно 28 квітня на Всесвітній день охорони праці.

За Image 01рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього для охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Травматизм на виробництві є важливою, але недостатньо усвідомленою проблемою нашого суспільства, для розв’язання якої потрібні систематичні та всебічні зусилля. За офіційними даними у середньому щороку на виробництві гинуть 400 осіб і 5 тис. травмуються, зокрема більш ніж 1 тис. жінок. Приблизно 500 працівників стають інвалідами.

Крім того, у статистиці виробничого травматизму не враховано осіб, які працювали за цивільно-правовими угодами, оскільки ці показники потрапляють у категорію випадків, не пов’язаних з виробництвом.Image 01 Image 01 Image 01

З 24.04.2017 р. по 28.04.2017р. у Навчально-науковому центрі професійно-технічної освіти НАПН України відбувся ряд заходів з охорони праці. Учні, під керівництвом викладача охорони праці Філонової Т.В. підготували та провели:

Метою заходів є комплексне розв’язання проблем у сфері охорони праці, формування безпечного та здорового виробничого середовища на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм Image 01 Image 01 Image 01 Image 01власності, мінімізація ризиків виробничого травматизму, професійних захворювань та вирішення завдань правого, організаційного, матеріально – технічного і аналітичного забезпечення охорони праці, що сприятиме зменшенню видатків на ліквідацію наслідків аварій та відшкодуванню шкоди на виробництві .

 

викладач охорони праці Філонова Т.В.

... в АРХІВ