Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

День здоров’я

вересень 2017

В рамках плану заходів, присвячених Дню працівника освіти у Навчально-науковому Image 01 центрі професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України відбулося спортивно-оздоровче свято - День здоров’я. На території стадіону вишикувались всі групи Центру. Директор Гоменюк Дмитро Васильович привітав всіх зі святом, побажав успіхів у спортивних змаганнях, адже програма змагань різноманітна та цікава. Викладачі фізичної культури Кожухівський Віталій Ілліч, Гусар Сергій Сергійович , майстри виробничого навчання, займають суддівські місця з різних видів змагань.

Юнаки груп Image 01 Image 01 Image 01першого курсу змагаються за призові місця по футболу. Старші юнаки підтягуються на жердині. Там, біля столу ідуть змагання з армрестлінгу. Всі охочі беруть участь у змаганнях “Підніми козака”, де двоє, сидячи один проти одного на підлозі беруться за жердину, упираються ногами і намагаються підняти один одного. А ось і дівчата змагаються з “Втечі козака з полону ”: обидві ноги у мішку і треба якнайшвидше дострибати до визначеного місця.

Чудові акробатичні вправи та вправи наImage 01 Image 01 Image 01 перекладині показують окремі учні.

Піднімання гирі однією рукою (16 кг.), та метання гирі. Тут змагаються всі охочі, а таких немало, багато і активних вболівальників. Перетягування линви привертає увагу багатьох учнів. Тут змагаються учні всіх курсів, а майбутні молодші спеціалісти - не тільки поміж собою, а й з викладачами та майстрами в/н. У фіналі 2 команди : майстрів в/н та учнів. Перемога... за учнями!!!

Спортивне Image 01 Image 01 свято у розпалі , ще багато змагань з різних видів, а неподалік мудрують кашовари. Яка ж вона смачна оця польова зі шкварочками, зварена на відкритому вогні каша із запашним свіженьким хлібом. Хоч виїзний буфет і пропонує смачні булочки і пиріжки, та польова каша – нарозхват!

На свято запрошені гості: заслужений тренер України з важкої атлетики Кулак Василь Григорович, а також кінологи зі своїми вихованцями з Кінологічного центру Головного управління Національної поліції. Вправи з собаками привернули увагу всіх, кожен хоче погладити собаку та зробити фото з ним.

Приємно Image 01 Image 01 Image 01 втомлені учні знову шикуються на лінійку. Свято, яке пропагує здоровий спосіб життя, заняття фізкультурою та спортом , відмову від шкідливих звичок, закінчується, але ентузіасти, яких немало, ще довго не залишають стадіон.

 

... в АРХІВ