Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

Перші хвилини вирішують все!

грудень 2016

У рамках співпраці Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних Image 01наук України з районною дитячою бібліотекою № 15 Image 01 Image 01 Image 01Голосіївського району м. Києва 1 грудня на базі бібліотеки відбулася зустріч учнів Центру з керівником Голосіївської районної організації товариства Червоного Хреста Сульженком Ігором Вікторовичем.

 

Назва майстер-класу, проведеного Ігорем Вікторовичем для учнів «Перші хвилини вирішують все!». Навчитись прийняти правильне рішення щодо надання першої долікарської допомоги при нещасних випадках – це було основною метою цього заходу.

 

Пан Сульженко наголосив, що нещасні випадки спостерігаються найчастіше в Image 01результаті дорожньо-транспортних пригод, терористичних актів, Image 01 Image 01воєнних дій, екологічних катастроф, повеней, пожеж. У таких випадках часто життя людини залежить від дій колег по роботі, друзів чи просто випадкових людей, які опинились поруч, їх вміння надати потерпілому першу допомогу до прибуття лікаря. Учням було продемонстровано прийоми надання першої допомоги, показаний відеофільм, з кожним учнем проведена практична робота для закріплення отриманих знань. Прийоми відпрацьовувались як на макеті, так і на людях, товаришах по групі.

 

... в АРХІВ