Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

Тиждень права

грудень 2016

З 04.12-08.12.2017 року в Image 01 Навчально-науковому центрі професійно-технічної освіти НАПН України було проведено ряд заходів в рамках Всеукраїнського тижня права. 10 грудня 1948 р. Генеральною Асамблеєю ООН прийнята Загальна декларація прав людини.

Для учнів Центру проведено конкурс стінних газет на тему: «Права дитини – в різних куточках планети».

Image 01 Image 01 Image 01

Учні підготували словник юридичних термінів з цікавими історичними фактами. Бібліотека підготувала виставку літератури на правову тематику.

Проведена тематична лінійка «Наші права – щасливе дитинство». Учні нагадали присутнім зміст Конвенції про права дитини, здійснили невеликий екскурс в історію, що допомогло усвідомити важливість поняття «права людини» в сучасному тлумаченні та гарантування прав на державному рівні.

Image 01 Image 01

З учнями І-ІІІ курсів проведено урок-гру «Суд над алкоголем».
Метою гри було:

  • ознайомити із судовим процесом;
  • сприяти формуванню здорового способу життя, усвідомлення неприйняття алкоголю як засобу вирішення своїх проблем; сприяти усвідомленню підлітками алкоголізму як хвороби, що не тільки спалює фізичні сили людини, а й знищує його як особистість;
  • виховати повагу до себе, почуття власної гідності, впевненості, що здоровий спосіб життя робить людину вільною.

Зростає співпраця Центру з працівниками правоохоронних органів та соціальних служб. Профілактична робота дає можливість виробляти в учнів уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати юридично правильні рішення, знати свої права та обов’язки.

Image 01 Image 01

У Навчально-науковому центрі стало доброю традицією проводити зустрічі учнівської молоді з працівниками правоохоронних органів.

З метою формування правової культури учнів, 07 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права у приміщенні Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України відбулася зустріч з головним спеціалістом Управління забезпечення прав людини Гурською Г. А., проведено Image 01 Image 01лекційне заняття для учнів І-ІІІ курсів з тематики захисту прав людини.

Зустріч мала на меті профілактику підліткової злочинності, недопущення втягування дітей у протиправну діяльність, запобігання іншим негативним проявам у дитячому середовищі. Забезпечення безпеки підростаючого покоління є одним з найважливіших завдань органів внутрішніх справ.

 

 

 

... в АРХІВ