Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

тиждень БЕЗПЕКИ РУХУ

жовтень 2016

З 10 по 14 жовтня в ННЦ ПТО НАПН України проходив тиждень безпеки руху. В рамках Image 01 Image 01 тижня викладачі спецдисциплін: Волошин А.М., Настабурко В. О., Дубовий В. М. та Дубова О.М. організували та провели ряд заходів.

 Image 01

 

Конкурс «Автомобіль своїми руками» проводився серед груп спеціальності першого курсу, які навчаються за професією СЛЮСАР З РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ водій автотранспортних засобів (категорія "С"). Переможці були нагороджені грамотами.

 

Поліцейський тренінг з безпеки руху проводила інспектор департаменту превентивної діяльності Національної поліції України, підполковник поліції Волошина Тетяна Анатоліївна. Image 01 Image 01
Тетяна Анатоліївна розповіла про запобігання порушень ПДР, вживання алкоголю за кермом, шахрайство, наркоманія. Також були висвітлені проблеми формування нової поліції, її переваги, недоліки та майбутнє.
Доповідь супроводжувалась демонстрацією відеоматеріалів.

Гра-квест «Знайди свій автомобіль» проводилась між командами груп М 2-1, П-32 та А 2-1. Суть гри полягала в тому, що необхідно користуючись знаннями правил дорожнього руху, зібрати частини зображення автомобіля та отримати ключ до фінального завдання в якому сховані ключі від автомобіля. Знайшовши ключ учасник мав знайти автомобіль та проїхати на ньому за визначеним маршрутом.
Image 01 Image 01 Image 01 Image 01

Image 01 Image 01 Image 01 Image 01 Image 01 Image 01 Image 01 Image 01 Image 01 Image 01 Image 01 Image 01

Вікторина «Знавці автомобіля» проводилася серед глядачів поки команди приймали участь у квесті, і жоден з учасників не залишився без призу.

 

13 жовтня 2016 року, в рамках тижня «Безпеки руху», в актовому залі Навчально-наукового центру НАПН України відбувся захист навчально-виховного проекту на тему «Бережись автомобіля»

Виклад основного матеріалу. Розроблений в Навчально-науковому центрі НАПН України навчальний проект «Використання засобів безпеки на автомобілі – це примха чи необхідність?»спрямований на практичне застосування теоретичних знань з предметів «Спеціальна технологія», «Електрообладнання автомобіля», «Безпека життєдіяльності» і «Правил дорожнього руху» та має виховний аспект, так як виховує відповідальних учасників дорожнього руху.

 

 

... в АРХІВ