Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

Квест- подорож «Мандрівка у світ металів»

листапад 2017

В листопаді 2017 р. відбувся відкритий урок викладача загально-технічних дисциплін Лагоди О.М. з предмету «Матеріалознавство» на тему: «Мандрівка у світ металів».Image 01 Image 01 Оксана Миколаївна провела нестандартний урок у формі квест - подорожі для учнів групи П-12, які навчаються на базі 9 класів з професії Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії «С».

Урок відвідали 11 педагогів Центру. Група була розділена на чотири команди. Кожна команда оголосила свою назву, свій девіз та представила домашнє завдання – тематичну стіннівку.

Image 01 Image 01 Команди виконували 5 завдань, кожне розв’язане завдання відкривало один елемент пазлу, врешті команда отримувала пазл із зображенням слюсарного інструменту. У останньому конкурсі «Скарбниця» капітани команд зі скрині наосліп виймали інструмент, який був зображений на пазлі і давали, разом з командою, якомога повнішу його характеристику. За результатами гри кожній команді було встановлено рейтинг:

  • 1 місце «Профі» посіли команди «Ковалі» та «Сталь», які набрали по 41 балу.
  • 2 місце «Фахівці» посіла команда «Лицарі зі сталі» з результатом 27 балів.
  • 3 місце «Знатоки» посіла команда «Титани» з результатом 25 балів.

Урок проведений у формі квесту викликав у учнів азарт та бурю емоцій. Учні отримали сплеск адреналіну, були активні, показали хороший рівень підготовки.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Христич З.О.

 

... в АРХІВ