Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

Зустріч з ветеранами

травень 2017

Учні Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Image 01Національної академії педагогічних наук України підтримують зв’язок з Радою ветеранів Корчуватського мікрорайону. Традиційно у травні учні готують концерт та запрошують ветеранів аби поспілкуватися, згадати про воєнні та післявоєнні часи. Зустріч з ветеранами цього року відбулася у районній бібліотеці № 15, де завжди привітно і гостинно зустрічають гостей.

Прийшли ветерани мікрорайону, та представники Центру: учні групи П-15с, майстер в/н Федоренко Валентина Євменівна, бібліотекар Сушко Валентина Василівна.

Image 01 Image 01 Image 01 Привітавши гостей, завідувач бібліотекою Дубенюк Алла Іванівна надала слово педагогу Центру, історику Климову Сергію Миколайовичу, який дав коротеньку історичну довідку про Перемогу, зупинився, зокрема, на подіях Бабиного Яру, а також прочитав уривок з поеми Твардовського, адже значна частина творів цього поета присвячена Людям Війни.

Художній керівник Центру Ольга Розколотько не тільки Image 01представила пісенну творчість своїх вихованців, але й сама, як досвідчена бандуристка і вокалістка виконала кілька пісень. У концерті взяли участь учні Центру: Катерина Пустова – учениця групи П-35с, майбутній секретар керівника, обліковець бухгалтерських даних, яка виконала кілька сольних пісень, зокрема відому «Катюшу», їй підспівував увесь зал. Катерина виступила і в дуеті з Дмитром Пичем, учнем групи П-22, майбутнім слюсарем з ремонту автомобілів, вони виконали пісню «Ти найкращий з людей». У концерті виступали: учень групи П-21 Рожнов В’ячеслав та учень групи Т-3 Плотніков Артем , які читали РЕП, присвячений матері, адже нещодавно відмічався День Матері. Присутні з великим задоволенням слухали учнів, час від часу лунало схвальне «браво!».

Півтори години зустрічі пройшли, як одна мить. Всі задоволені і з хорошим настроєм залишали Материнську вітальню бібліотеки, та домовились про подальші зустрічі у такому ж форматі.

Заступник директора З.О.Христич

 

... в АРХІВ