Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

Предметний тиждень «Охорона праці»

квітень 2018

З 23 по 27 квітня в Навчально-науковому центріImage 01 Image 01 ПТО НАПН України проходив предметний тиждень з охорони праці. В рамках тижня викладач охорони праці Філонова Т.В. організувала та провела ряд заходів, метою яких було залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, підвищення інтересу до предмету «Охорона праці».

Темою Всесвітнього дня охорони праці у 2018 році є: «Захищене і здорове покоління». ЦейImage 01 Image 01 девіз збігається із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

За даними Міжнародної організації праці, у світі 541 мільйон молодих працівників віком 15–24 років, зокрема 37 мільйонів дітей, працюють у шкідливих умовах. А це понад 15% робочої сили. Серед молоді рівень травматизму на роботі на 40% вищий, ніж серед працівників старше 24 років. Заходи до Всесвітнього дня охорони праці 2018 року спрямовані на те, щоб показати надзвичайну важливість вирішення цих проблем та покращення охорони праці молодих працівників.

Протягом тижня було проведено:
  - конкурс стінних газет;
  - виставку-презентацію індивідуальних засобів захисту;
  - виставку підручників, наочних посібників, засобів навчання з охорони праці;
  - результати перевірки куточків Охорони праці;
  - усний журнал на тему: «Захищене і здорове покоління».

Учні групи П15с підготували і провели усний журнал для груп першого курсу. Під час заходу учні заслухали доповіді ведучих, переглянули відеоролики, презентації, та сценки.

 

... в АРХІВ