Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

Нумо, хлопці-козаки

лютий 2017

У рамках плану позаурочної роботи з мешканцями гуртожитку на лютий 2017 року Image 01 проведено конкурс-змагання «Нумо, хлопці-козаки».
В заході взяли участь 2 команди: у складі команди «Атамани» учні 2-го курсу, мешканці блоку 8А, а у складі команди «Сокол» учні 1-го курсу, мешканці блоку 7Б. Тренерами команд виступили вихователі гуртожитку Климов Сергій Миколайович та Лозенко Євген Сергійович.

Image 01Сценарій був надзвичайно насичений та цікавий. Почали із спортивних баталій: міні-футбол та підтягування на перекладині. Звісно, ці змагання проводились у спортивній залі. А далі силові змагання прямо на сцені актової зали: піднімання гирі, віджимання від підлоги, армрейслінг... Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, як і для учнів всіх інших навчальних закладів України став справжнім святом, днем знань. Image 01 Image 01

У програмі змагання з військової підготовки: підйом по тривозі, набивання магазину автомата, користування протигазом, «санітар в бою». Проявили себе хлопці і у чищенні картоплі та пришиванні ґудзиків.

Хлопці пристойно виступили у завданні «Експромт» та в змаганні із знання історії Image 01 війська від часів Київської Русі до сьогодення. У домашньому завданні були представлені авторські відеоролики про життя у гуртожитку. Тут учні показали свої таланти сценаристів, режисерів, операторів, Image 01 неабиякий гумор та самокритичність.

А наприкінці – прояви галантності та запрошення дівчат до вальсу.

Журі працювало над оцінкою кожного конкурсу, було неоднозначне бачення, але в суперечках та обговореннях досягався консенсус. Перемогла дружба! Команди набрали однакову кількість балів! Тож пригощання тортом та чаєм було спільним для всіх.

 

... в АРХІВ