Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

Відроджені до життя надії

лютий 2017

У Навчально-науковому центрі професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України постійно пропагуєтьсяImage 01 здоровий спосіб життя.

Напрями цієї роботи найрізноманітніші: це і постійно діючі лекторії, це і співпраця з Інститутом професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, зокрема з лабораторією профорієнтації та здорового способу життя, це і тематичні лінійки і інші заходи.

06 лютого в актовій залі Центру відбувся цікавий захід. Група студентів під назвою «Слово життя» показали учням виставу про життєвий шлях закоханої пари з Аргентини Павла та Адріани. Вистава, яка має назву «Відроджені до живої надії», проводить глядачів по всіх життєвих етапах падіння та відродження цієї пари. Дуже доступно змальовано шлях до наркотиків та, врешті, до СНІДу. Ця пара вирвалась із ціпких пазурів наркоти, але вже було пізно, хвороба згубила їх обох.

Студенти продемонстрували високий рівеньImage 01 Image 01 Image 01 театрального мистецтва і вкупі з важливістю та актуальністю висвітленої проблеми, досягли високого виховного ефекту для учнівської молоді. Далі слово має Петренко Л.М. – вчений секретар спеціалізованої вченої ради при Інституті професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, та Чаленко О.В. – начальник департаменту Image 01 автосервісу корпорації «Укравто», колишній випускник Центру.

Після вистави - інтерактивне спілкування з глядачами, яких, до речі була повна зала. А потім – ще тісніший контакт. «Артисти» пішли до зали, зайняли місця серед глядачів, переважна більшість яких ще залишилась на своїх місцях, і почалась відверта розмова «сам на сам», адже глядачі і «артисти» майже однакового віку.

Вразив не тільки сам виступ, а і те, які декорації були на сцені, оформлення залу, звуковий супровід, адже все це було забезпечено самими учасниками заходу. Учні Центру з великою вдячністю довго аплодували талановитому колективу.

 

... в АРХІВ