Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

Подвиг юних оборонців Батьківщини

січень 2018

30 січня 2018 року у корпусі № 1 Навчально-наукового центру Image 01 Image 01 професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України відбулася тематична виховна лінійка «Подвиг юних оборонців Батьківщини», присвячена 100-річчю бою під Крутами.
Метою заходу було:

  • вшанування подвигу учасників бою під Крутами та увічнення пам’яті юних героїв.
  • поглиблення знань учнів про Українську революцію 1917-1921 років, її причини, перебіг і наслідки;
  • навчати учнів вболівати за минуле своєї держави та її незалежність;
  • виховувати почуття любові та вірності до Батьківщини, поваги і пам’яті до трагічних сторінок України;
  • формувати високу патріотичну свідомість, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість, як громадянина України.

Image 01 Image 01 Ведуча завідувач бібліотекою А.В. Петренко розповіла про перебіг тогочасних подій, акцентувала увагу на їх важливості для держави. Прозвучали вірші Володимира Сосюри і Павла Тичини, присвячені подвигу студентiв та учнiв, якi прийняли бiй пiд Крутами й полягли за незалежнiсть своєï Батькiвщини, і були поховані на Аскольдовій могилі.

Учні з великою цікавістю переглянули відео «Пам'яті героїв Крут Image 01 присвячується», та «Вшануймо пам’ять Героїв Крут», а також мали змогу ознайомитись з матеріалами бібліотечної виставки «Памятай про Крути».

Під час заходу горіла свіча пам'яті. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих героїв у бою під Крутами.

«Надзусилля, жертовність і героїзм…, герої Крут стали взірцем захисника Батьківщини – як і «кіборги» в новітній історії України. Їх подвиг повинен назавжди залишитися у нашій памяті, у наших серцях!» - зазначила А.В. Петренко.

У залі панувала тиша – тема заходу не залишила присутніх байдужими.

 

... в АРХІВ