Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

Захід до Міжнародного Дня боротьби зі СНІДом

грудень 2017

01 грудня 2017 р. на Image 01 Image 01 базі Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України відбувся захід для учнів професійно-технічної освіти міста Києва, присвячений Міжнародному Дню боротьби зі СНІДом.

У зазначеному заході взяли участь учні Державного навчального закладу «Київське регіональне вище професійне училище будівництва», Київського вищого професійного училища Національної академії педагогічних наук України.

Image 01 Image 01Учні з великою цікавістю переглянули виставу «Відроджені до життя», презентовану самодіяльними акторами студентського театрального колективу «Слово життя». Image 01 Вступне слово керівника колективу Кандаурова Євгенія, який сам за віком є молодою людиною, налаштувало глядачів на важливість запропонованої теми. Після вистави було безпосереднє спілкування артистів з глядачами, які ще довго не виходили із зали.

Обговорення вистави між учнями та педагогами продовжувалось у фойє. Словом, байдужими вистава не залишила нікого. Всі були щиро вдячні за організацію та проведення заходу.

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Христич З.О.

... в АРХІВ