Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

ЕНЦИКЛОПЕДІЇ

http://uk.wikipedia.org Вікіпе́дія (англ. Wikipedia, МФА: [ˌwɪkɪˈpiːdɪə]) — відкрита багатомовна вікі-енциклопедія, якою опікується некомерційна організація «Фонд Вікімедіа». Назва утворена від слів «вікі» (технології для створення сайтів) та «енциклопедія». Засновниками Вікіпедії є Ларрі Сенгер та Джиммі Вейлз. Офіційне відкриття відбулося 15 січня 2001 року.

http://uk.wikibooks.org Вікіпідру́чник (англ. Wikibooks) — веб-сайт для колективного написання навчальної літератури, що працює за технологією «вікі» на принципах свободи інформації: кожен може створити і змінити будь-яку сторінку будь-якого підручника, і кожен може безкоштовно читати, копіювати, видавати і змінювати його зміст.

http://uk.wiktionary.org Вікісловни́к — багатомовний словник довільного наповнення — україномовний розділ проекту Wiktionary. Тут зібрали й повсякчас поповнюють тлумачення й переклади українських слів, а ще переклади слів і висловів з інших мов. Будь-хто може збільшити кількість статей, написавши нову статтю, а ще поліпшити якість словника, доповнюючи й виправляючи наявні статті.

http://uk.wikiquote.org Вікіцитати — вільне інтернет-зібрання цитат відомих особистостей, а також висловів із книг, фільмів тощо. Сайт створений фондом «Вікімедія» із застосуванням технології «Вікі». Усі розміщені у Вікіцитатах цитати можна використовувати за умовами ліцензії GNU Free Documentation License.

http://uk.wikisource.org Вікіджере́ла (англ. Wikisource, Вікіте́ка) — це розділ мережевої Вікі-бібліотеки (Вікі-збірні) «першоджерел» що знаходяться у відкритому доступі (є суспільним надбанням) або публікуються авторами під вільною ліцензією.

http://www.uapedia.com.ua Українська Інтернет-енциклопедія – це україномовна вільна бібліотека, яка містить історичні документи, наукові статті, тексти підручників, посібників та багато іншої цікавої та корисної інформації.

http://litopys.org.ua Українська мова. Енциклопедія

 
  ТЕСТУВАННЯ. ЗНО
http://osvita.ua/test/zno_online Онлайн тестування по ЗНО

http://ukrainetest.com.ua Пробне онлайн тестування по ЗНО

http://testzno.com.ua Сайт дозволяє кожному абітурієнту перевірити свої знання з навчальних предметів ЗНО 2013: українська мова і література, історія України, математика, географія, біологія, хімія, фізика.

http://testportal.gov.ua Український центр оцінювання якості знань

http://kievtest.org.ua Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

   
  САМООСВІТА
http://gai.org.ua/pravila-dorozhnogo-dvizheniya-podgotovka-voditelya Правила дорожнього руху України (ред. 18.07.2012), Закон України «Про дорожній рух» (ред. 13.08.2011), Перша допомога, Таблиця штрафів, ...

http://portfel.at.ua Усі шкільні підручники

www.mirknig.com

"Мир книг" - є найбільшим книжковим сайтом. Тут представлено більше 150 000 книг і журналів.
Щодня сайт поповнюється на 300 нових публікацій. Окремо розділені книги, журнали і аудіокниги. Мінімальна кількість реклами. Для скачування більшості матеріалів з сайту реєстрація не потрібна.

www.ukrlib.com.ua

Ukrlib це: найбільша в інтернеті електронна бібліотека української літератури, яка окрім українських книг містить також літературну енциклопедію, біографії практично всіх письменників України, шкільні твори, учнівські реферати, короткі перекази змісту творів і багато що інше...

www.all-ebooks.com Крупна універсальна бібліотека з технічним нахилом. Докладний каталог. Можливість додавати свої книги. Значна кількість реклами. Для скачування матеріалів необхідна реєстрація.

www.sci-lib.com Велика наукова бібліотека. Майже 2 000 відцифрованих книг з математики, фізики, біології, техніці, програмування та ін. Основний формат DjVu. На сайті діє форум для тих хто шукає книги або сам публікує їх у мережі.

www.diagram.com.ua Безкоштовна технічна бібліотека. Ви можете без реєстрації викачати багато цікавих книг, журналів, збірок, електронних довідників, а також схем і сервіс-мануалов (14 662 видання, 8 100 схем, 73 000 статей в пошуку). Бібліотека постійно поповнюється новими матеріалами.

www.books.ks.ua Електронна технічна бібліотека. Книги по електроніці, програмуванню, мікропроцесорній техніці, мікроконтролерам, мережевим технологіям і іншим дисциплінам. Для скачування матеріалів реєстрація не потрібна.

www.persons.com.ua

Біографічний банк даних "ОСОБИСТОСТІ", містить близько 60 000 біографій людей, що залишили слід у історії людства, а також додаткові дані, згруповані по роздалам: власна біографія, посилання на Інтернет-джерела, зв´язки з іншими особистостями, додаткові текстові, графічні, аудіо- та відео матеріали


www.mirslovarei.com

"Мир словарей" - бібліотека словників. Словники і енциклопедії з пошуковою системою за ключовими словами: Великий енциклопедичний, Етнографічний, Будівельний, Фінансовий, Словник комп'ютерного жаргону та ін.