СПІВПРАЦЯ

 

Центр активно веде роботу з автотранспортними підприємствами м. Києва, які входять до Корпорації «Укравто» з проходження здобувачами освіти виробничої практики та подальшим працевлаштуванням. Планується розширення роботи з підприємствами інших регіонів України, які також входять до Корпорації «Укравто».

У зв'язку з відкриттям на станції технічного обслуговування «Мерседес» відділення з ремонту вантажних автомобілів заплановано збільшити кількість здобувачів освіти Центру для проходження на робітничих місцях виробничої практики .

Центр має Договір про спільну діяльність з Спільним німецько - українським підприємством «Глазуріт» з підготовки малярів, лакувальників на основі технологій виробників лакофарбних матеріалів німецького концерну БАСФ. Планується створити спільний навчально-виробничий центр з підготовки професій по німецьким технологіям - маляр і маляр, лакувальник.

Центр подав заявку на конкурсний відбір навчальних закладів щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації з незайнятим населенням через Державну службу зайнятості.

 

окна фотограф html php памятники знакомства