Група - П15с Професія: "Секретар-керівника, обліковець"      
пара № тижня Час Понеділок                              заняття в корпусі № 2 Вівторок                           заняття в корпусі № 2 Середа                            заняття в корпусі № 2 Четвер                                     заняття в корпусі № 2 П'ятниця                                   заняття в корпусі № 2
Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб.
    840-855 Виховна година Ранкова лінійка Виховна година Виховна година Виховна година
1 І 900-1020 Редагування СД 45 виробниче навчання в майстернях         Алгебра 36
Дімітрієва Т. Д.   Скрипка Т. В.
ІІ Комп. технологі 32 виробниче навчання в майстернях Біологія і екол 17 Історія України 46 Геометрія 36
Попруга В. С. Попруга Н. А. Мельник Г. Я. Скрипка Т. В.
2 І 1030-1150 Фізична культур с/з виробниче навчання в майстернях Фізична культур с/з Біологія і екол 17 Охорона праці 42
Безсмертний Д. М. Безсмертний Д. М. Попруга Н. А. Філонова Т. В.
ІІ Іноземна (ПС) 28 виробниче навчання в майстернях Фізична культур с/з Українська мова 45 Укр.ділове мовл 41
Голуб /Рибчинська 14 Безсмертний Д. М. Дімітрієва Т. Д. Баклан С. С.
3 І 1220-1340 Фізика і астрон 22 виробниче навчання в майстернях Громадян. освіт 21 Всесвітня істор 46 Захист Вітчизни 27
Мойсеєнко Л. М. Петренко Л. І. Мельник Г. Я. Олефір О. І.
ІІ Зарубіжна літер 10 виробниче навчання в майстернях Географія 44 Документ.забезп 31 Технології 32
Волковська Н. В. Петровська Н. В. Накорчевська О.Л Попруга В. С.
4 І 1350-1510 Укр. література 45   Іноземна (ПС) 28 Хімія 17 Інформатика 32
Дімітрієва Т. Д. Голуб /Рибчинська 14 Попруга Н. А. Попруга/ Іваницький 35
ІІ Інформатика 32   Професійна етик 14 Англійська мова 28    
Попруга/ Іваницький 35 Рибчинська Р. М. Голуб /Рибчинська 14
Група - П25с Професія: "Секретар-керівника, обліковець"
пара № тижня Час Понеділок                              заняття в корпусі № 2 Вівторок                           заняття в корпусі № 2 Середа                            заняття в корпусі № 2 Четвер                                     заняття в корпусі № 2 П'ятниця                                   заняття в корпусі № 2
Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб.
    840-855 Виховна година Ранкова лінійка Виховна година Виховна година Виховна година
1 І 900-1020 Інформатика 32 Хімія 17 виробниче навчання в майстернях Алгебра 36 Бух. облік 44
Попруга/ Скрипка 35 Попруга Н. А. Скрипка Т. В. Петровська Н. В.
ІІ Зарубіжна літер 10     виробниче навчання в майстернях Геометрія 36    
Волковська Н. В. Скрипка Т. В.
2 І 1030-1150 Українська мова 45 Біологія і екол 17 виробниче навчання в майстернях Всесвітня істор 46 Фізична культур с/з
Дімітрієва Т. Д. Попруга Н. А. Мельник Г. Я. Безсмертний Д. М.
ІІ Технології 32 Біологія і екол 17 виробниче навчання в майстернях Фізика і астрон 22 Фізична культур с/з
Попруга В. С. Попруга Н. А. Мойсеєнко Л. М. Безсмертний Д. М.
3 І 1220-1340 Бух. облік 44 Захист Вітчизни 27 виробниче навчання в майстернях Фізика і астрон 22 Географія 44
Петровська Н. В. Олефір О. І. Мойсеєнко Л. М. Петровська Н. В.
ІІ Англійська мова 28 Фізика і астрон 22 виробниче навчання в майстернях Бух. облік 44 Географія 44
Голуб Л. І. Мойсеєнко Л. М. Петровська Н. В. Петровська Н. В.
4 І 1350-1510 Фізична культур с/з Укр. література 10   Історія України 46    
Безсмертний Д. М. Волковська Н. В. Мельник Г. Я.
ІІ Укр. література 10 Технології 32   Українська мова 45 Бух. облік 44
Волковська Н. В. Попруга В. С. Дімітрієва Т. Д. Петровська Н. В.
Група - П35с Професія: "Секретар-керівника, обліковець"
пара № тижня Час Понеділок                              заняття в корпусі № 2 Вівторок                           заняття в корпусі № 2 Середа                            заняття в корпусі № 2 Четвер                                     заняття в корпусі № 2 П'ятниця                                   заняття в корпусі № 2
Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб.
    840-855 Виховна година Ранкова лінійка Виховна година Виховна година Виховна година
1 І 900-1020 Фізична культур с/з Бух. облік 44 Алгебра 36 виробниче навчання в майстернях виробниче навчання в майстернях
Безсмертний Д. М. Петровська Н. В. Скрипка Т. В.
ІІ Бух. облік 44 Захист Вітчизни 27 Історія України 46 виробниче навчання в майстернях виробниче навчання в майстернях
Петровська Н. В. Олефір О. І. Мельник Г. Я.
2 І 1030-1150 Укр. література 10 Фізика 22 Бух. облік 44 виробниче навчання в майстернях виробниче навчання в майстернях
Волковська Н. В. Мойсеєнко Л. М. Петровська Н. В.
ІІ Українська мова 45 Фізика 22 Бух. облік 44 виробниче навчання в майстернях виробниче навчання в майстернях
Дімітрієва Т. Д. Мойсеєнко Л. М. Петровська Н. В.
3 І 1220-1340 Укр. література 10 Осн. підприємни 22 Історія України 46 виробниче навчання в майстернях виробниче навчання в майстернях
Волковська Н. В. Мойсеєнко Л. М. Мельник Г. Я.
ІІ Осн. підприємни 22 Захист Вітчизни 27 Основи оподатк 43 виробниче навчання в майстернях виробниче навчання в майстернях
Мойсеєнко Л. М. Олефір О. І. Патока А. В.
4 І 1350-1510 Українська мова 45 Геометрія 36 Фізична культур с/з    
Дімітрієва Т. Д. Скрипка Т. В. Безсмертний Д. М.
ІІ     Англійська мова 14 Фізична культур с/з    
Рибчинська Р. М. Безсмертний Д. М.