Група - П31 Професія: "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій (категорія "С")"
пара № тижня Час Понеділок                              заняття в корпусі № 1 Вівторок                           заняття в корпусі № 2 Середа                            заняття в корпусі № 1 Четвер                                     заняття в корпусі № 2 П'ятниця                                   заняття в корпусі № 1
Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб.
    840-855 Виховна година Ранкова лінійка Виховна година Виховна година Виховна година
1 І 900-1020 виробниче навчання в майстернях Фізика 22     Професійна етик 21 Спецтехнологія 33
Мойсеєнко Л. М. Петренко Л. І. Одинець В.
ІІ виробниче навчання в майстернях Фізика 22 Фізичне вихован с/зал Інформ. техноло 32 Фізичне вихован  
Мойсеєнко Л. М. Вершигора В. Попруга В. С. Вершигора В.
2 І 1030-1150 виробниче навчання в майстернях Укр. література 45 Буд вант авто 21 Алгебра 36 Спецтехнологія 33
Дімітрієва Т. Д. Яковенко О. Скрипка Т. В. Одинець В.
ІІ виробниче навчання в майстернях Українська мова 45 Буд вант авто 21 Геометрія 36 Безпека ДР 21
Дімітрієва Т. Д. Яковенко О. Скрипка Т. В. Яковенко О.
3 І 1220-1340 виробниче навчання в майстернях Англійська мова 28 ПДР 21 Захист Вітчизни 27 Фізичне вихован с/зал
Голуб Л. І. Погорєлов К. Олефір О. І. Вершигора В.
ІІ виробниче навчання в майстернях Англійська мова 28 ПДР 21 Історія України 46 Тех.мех 22
Голуб Л. І. Погорєлов К. Мельник Г. Я. Волошин А.
4 І 1350-1510           Електротехніка 42 Ін.підприємницт 31
Філонова Т. В. Клебанська І.
ІІ   Захист Вітчизни 27 Тех.мех 22 Охорона праці 42    
Олефір О. І. Волошин А. Філонова Т. В.
Група - П32 Професія: "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій (категорія "С")"
пара № тижня Час Понеділок                              заняття в корпусі № 1 Вівторок                           заняття в корпусі № 1 Середа                            заняття в корпусі № 2 Четвер                                     заняття в корпусі № 2 П'ятниця                                   заняття в корпусі № 1
Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб.
    840-855 Виховна година Ранкова лінійка Виховна година Виховна година Виховна година
1 І 900-1020 Охорона праці 34 виробниче навчання в майстернях Фізика 22 Укр. література 45 Фізичне вихован с.зал
Філонова Т. Мойсеєнко Л. М. Дімітрієва Т. Д. Вершигора В.  
ІІ Спецтехнологія 33 виробниче навчання в майстернях Фізика 22 Українська мова 45 Буд вант авто 21
Одинець В. Мойсеєнко Л. М. Дімітрієва Т. Д. Яковенко О.  
2 І 1030-1150 Ін.підприємницт 31 виробниче навчання в майстернях Професійна етик 21 Інформ. техноло 32 ПДР 21
Клебанська І. Петренко Л. І. Попруга В. С. Погорєлов К.  
ІІ Спецтехнологія 33 виробниче навчання в майстернях Історія України 46 Захист Вітчизни 27 Тех.мех 22
Одинець В. Мельник Г. Я. Олефір О. І. Волошин А.  
3 І 1220-1340 Тех.мех 22 виробниче навчання в майстернях Англійська мова 28 Алгебра 36 Безпека ДР 21
Волошин А. Голуб Л. І. Скрипка Т. В. Яковенко О.  
ІІ Охорона праці 34 виробниче навчання в майстернях Англійська мова 28 Геометрія 36 Фізичне вихован с.зал
Філонова Т. Голуб Л. І. Скрипка Т. В. Вершигора В.  
4 І 1350-1510 Буд вант авто 21   Електротехніка 42 Захист Вітчизни 27    
Яковенко О. Філонова Т. В. Олефір О. І.    
ІІ Фізичне вихован с/зал   Електротехніка 42     ПДР 21
Вершигора В. Філонова Т. В. Погорєлов К.  
Група - П33 Професія: "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій (категорія "С")"
пара № тижня Час Понеділок                              заняття в корпусі № 1 Вівторок                           заняття в корпусі № 1 Середа                            заняття в корпусі № 1 Четвер                                     заняття в корпусі № 2 П'ятниця                                   заняття в корпусі № 2
Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб.
    840-855 Виховна година Ранкова лінійка Виховна година Виховна година Виховна година
1 І 900-1020 Фізичне вихован с/зал Спецтехнологія 32 виробниче навчання в майстернях Захист Вітчизни 27 Фізика 22
Вершигора В. Настабурко В. Олефір О. І. Мойсеєнко Л. М.
ІІ Тех.мех 22 Ін.підприємницт 31 виробниче навчання в майстернях Професійна етик 21 Фізика 22
Волошин А. Клебанська І. Петренко Л. І. Мойсеєнко Л. М.
2 І 1030-1150 ПДР 21 Фізичне вихован с/зал виробниче навчання в майстернях Укр. література 45 Алгебра 36
Погорєлов К. Вершигора В. Дімітрієва Т. Д. Скрипка Т. В.
ІІ Буд вант авто 21 Фізичне вихован с/зал виробниче навчання в майстернях Інформ. техноло 32 Геометрія 36
Яковенко О. Вершигора В. Попруга В. С. Скрипка Т. В.
3 І 1220-1340 Буд вант авто 21 Безпека ДР 21 виробниче навчання в майстернях Англійська мова 28 Електротехніка 42
Яковенко О. Яковенко О. Голуб Л. І. Філонова Т. В.
ІІ     ПДР 21 виробниче навчання в майстернях Англійська мова 28 Охорона праці 42
Погорєлов К. Голуб Л. І. Філонова Т. В.
4 І 1350-1510     Тех.мех 22   Українська мова 45 Охорона праці 42
Волошин А. Дімітрієва Т. Д. Філонова Т. В.
ІІ     Спецтехнологія 32   Історія України 46 Захист Вітчизни 27
Настабурко В. Мельник Г. Я. Олефір О. І.