Група - П21 Професія: "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій (категорія "С")"
пара № тижня Час Понеділок                              заняття в корпусі № 1 Вівторок                           заняття в корпусі № 1 Середа                            заняття в корпусі № 2 Четвер                                     заняття в корпусі № 2 П'ятниця                                   заняття в корпусі № 2
Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб.
    840-855 Виховна година Ранкова лінійка Виховна година Виховна година Виховна година
1 І 900-1020 виробниче навчання в майстернях Фізичне вихован с/зал Англійська мова 28 Технології 32 Всесвітня істор 46
Вершигора В. Голуб /Рибчинська 14 Попруга Н. А. Мельник Г. Я.
ІІ виробниче навчання в майстернях Спецтехнологія 33 Англійська мова 28 Фізика і астрон 22 Історія України 46
Одинець В. Голуб /Рибчинська 14 Мойсеєнко Л. М. Мельник Г. Я.
2 І 1030-1150 виробниче навчання в майстернях Спецтехнологія 33 Фізика і астрон 22 Фізична культур а/з Географія 44
Одинець В. Мойсеєнко Л. М. Вершигора В. Д. Петровська Н. В.
ІІ виробниче навчання в майстернях Спецтехнологія 33 Фізика і астрон 22 Укр. література 10 Захист Вітчизни 27
Одинець В. Мойсеєнко Л. М. Волковська Н. В. Олефір О. І.
3 І 1220-1340 виробниче навчання в майстернях Спецтехнологія 33 Алгебра 36 Зарубіжна літер 10 Біологія і екол 17
Одинець В. Скрипка Т. В. Волковська Н. В. Попруга Н. А.
ІІ виробниче навчання в майстернях Фізичне вихован с/зал Хімія 17 Українська мова 45 Біологія і екол 17
Вершигора В. Попруга Н. А. Дімітрієва Т. Д. Попруга Н. А.
4 І 1350-1510           Інформатика 32 Географія 44
  Попруга/ Скрипка 35 Петровська Н. В.
ІІ       Геометрія 36 Інформатика 32 Технології 32
  Скрипка Т. В. Попруга/ Скрипка 35 Попруга Н. А.
Група - П22 Професія: "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій (категорія "С")"
пара № тижня Час Понеділок                              заняття в корпусі № 2 Вівторок                           заняття в корпусі № 1 Середа                            заняття в корпусі № 2 Четвер                                     заняття в корпусі № 2 П'ятниця                                   заняття в корпусі № 1
Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб.
    840-855 Виховна година Ранкова лінійка Виховна година Виховна година Виховна година
1 І 900-1020 Захист Вітчизни 27     Технології 32 Фізична культур а/з виробниче навчання в майстернях
Олефір О. І. Попруга Н. А. Вершигора В. Д.
ІІ Українська мова 45 Фізичне вихован с/зал Геометрія 36 Географія 44 виробниче навчання в майстернях
Дімітрієва Т. Д. Вершигора В. Скрипка Т. В. Петровська Н. В.
2 І 1030-1150 Фізика і астрон 22 Спецтехнологія 32 Всесвітня істор 46 Фізика і астрон 22 виробниче навчання в майстернях
Мойсеєнко Л. М. Настабурко В. Мельник Г. Я. Мойсеєнко Л. М.
ІІ Фізика і астрон 22 Спецтехнологія 32 Біологія і екол 17 Географія 44 виробниче навчання в майстернях
Мойсеєнко Л. М. Настабурко В. Попруга Н. А. Петровська Н. В.
3 І 1220-1340 Інформатика 32 Спецтехнологія 32 Біологія і екол 17 Хімія 17 виробниче навчання в майстернях
Попруга/ Скрипка 35 Настабурко В. Попруга Н. А. Попруга Н. А.
ІІ Інформатика 32 Спецтехнологія 32 Історія України 46 Укр. література 10 виробниче навчання в майстернях
Попруга/ Скрипка 35 Настабурко В. Мельник Г. Я. Волковська Н. В.
4 І 1350-1510 Англійська мова 28 Фізичне вихован с/зал Алгебра 36 Зарубіжна літер 10  
Голуб /Рибчинська 14 Вершигора В. Скрипка Т. В. Волковська Н. В.
ІІ Англійська мова 28     Технології 32      
Голуб /Рибчинська 14   Попруга Н. А.