П 21 (з 14.11.2022р.)              
пара тиждень Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб.
1 І Виробниче навчання   Хімія 17 Технології 33 Інформатика 32 Географія 44
Балан Т. Попруга Н. А. Одинець В. Попруга В. С. Петровська Н. В.
ІІ Виробниче навчання   Хімія 17 Спецтехнологія 33 Інформ (ЛПР)   Спецтехнологія 33
Балан Т. Попруга Н. А. Одинець В. Попруга В. С. / Попруга Н. А. 32/35 Одинець В.
2 І Виробниче навчання   Математика 36 Спецтехнологія 33 Біологія і екол 17 Іноземна мова  
Балан Т. Скрипка Т. В. Одинець В. Попруга Н. А. Голуб Л. І. / Рибчинська Р. М. 28/14
ІІ Виробниче навчання   Математика 36 Українська мова 45 Українська мова 45 Фізичне вихован с/з2
Балан Т. Скрипка Т. В. Дімітрієва Т. Д. Дімітрієва Т. Д. Вершигора В. Д.
3 І Виробниче навчання   Фізика і астрон 22 Фізика і астрон 22 Історія України 46 Зарубіжна літер 10
Балан Т. Мойсеєнко Л. М. Мойсеєнко Л. М. Мельник Г. Я. Волковська Н. В.
ІІ Виробниче навчання   Фізика і астрон 22 Захист України 27 Всесвітня істор 46 Укр. література 10
Балан Т. Мойсеєнко Л. М. Петренко А. Мельник Г. Я. Волковська Н. В.
4 І     Біологія і екол 17     Фізичне вихован с/з2 Фізичне вихован с/з2
Попруга Н. А. Вершигора В. Д. Вершигора В. Д.
ІІ                 Біологія і екол 17
Попруга Н. А.
                     
П 22 (з 14.11.2022р.)              
пара тиждень Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб.
1 І Технології 33 Виробниче навчання       Фізика і астрон 22 Всесвітня істор 46
Одинець В. Гоєнко Н. Мойсеєнко Л. М. Мельник Г. Я.
ІІ Захист України 27 Виробниче навчання   Біологія і екол 17 Українська мова 45 Історія України 46
Петренко А. Гоєнко Н. Попруга Н. А. Дімітрієва Т. Д. Мельник Г. Я.
2 І Спецтехнологія 33 Виробниче навчання   Українська мова 45 Інформатика 32 Фізика і астрон 22
Одинець В. Гоєнко Н. Дімітрієва Т. Д. Попруга В. С. Мойсеєнко Л. М.
ІІ Фізичне вихован с/з2 Виробниче навчання   Математика 36 Інформ (ЛПР)   Іноземна мова  
Вершигора В. Д. Гоєнко Н. Скрипка Т. В. Попруга В. С. / Попруга Н. А. 32/35 Голуб Л. І. / Рибчинська Р. М. 28/14
3 І Спецтехнологія 33 Виробниче навчання   Хімія 17 Біологія і екол 17 Біологія і екол 17
Одинець В. Гоєнко Н. Попруга Н. А. Попруга Н. А. Попруга Н. А.
ІІ     Виробниче навчання   Хімія 17 Укр. література 10 Математика 36
Гоєнко Н. Попруга Н. А. Волковська Н. В. Скрипка Т. В.
4 І Фізичне вихован с/з2     Фізичне вихован с/з2 Зарубіжна літер 10    
Вершигора В. Д. Вершигора В. Д. Волковська Н. В.
ІІ         Фізика і астрон 22 Географія 44 Спецтехнологія 33
Мойсеєнко Л. М. Петровська Н. В. Одинець В.