Група - П11 Професія: "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій (категорія "С")"  
пара № тижня Час Понеділок                              заняття в корпусі № 2 Вівторок                           заняття в корпусі № 2 Середа                            заняття в корпусі № 1;2 Четвер                                     заняття в корпусі № 1 П'ятниця                                   заняття в корпусі № 2
Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб.
    840-855 Виховна година Ранкова лінійка Виховна година Виховна година Виховна година
1 І 900-1020 Фізика і астрон 22 Укр. література 10 виробниче навчання в майстернях Фізичне вихован с.зал Хімія 17
Мойсеєнко Л. М. Волковська Н. В. Безсмертний Д. Попруга Н. А.
ІІ Фізика і астрон 22 Укр. література 10 виробниче навчання в майстернях Фізичне вихован с.зал Хімія 17
Мойсеєнко Л. М. Волковська Н. В. Безсмертний Д. Попруга Н. А.
2 І 1030-1150 Англійська мова 28 Алгебра 36 виробниче навчання в майстернях Фізичне вихован с.зал Захист Вітчизни 27
Голуб /Рибчинська 14 Скрипка Т. В. Безсмертний Д. Олефір О. І.
ІІ Зарубіжна літер 10 Геометрія 36 виробниче навчання в майстернях Спецтехнологія 33 Географія 44
Волковська Н. В. Скрипка Т. В. Одинець В. Петровська Н. В.
3 І 1220-1340 Українська мова 45 Інформатика 32 виробниче навчання в майстернях Спецтехнологія 33 Технології 43
Дімітрієва Т. Д. Попруга/ Іваницький 35 Одинець В. Патока А. В.
ІІ Українська мова 45 Біологія і екол 17 виробниче навчання в майстернях Спецтехнологія 33 Технології 43
Дімітрієва Т. Д. Попруга Н. А. Одинець В. Патока А. В.
4 І 1350-1510 Громадян. освіт 21 Основи електрот 42       Всесвітня істор 46
Петренко Л. І. Філонова Т. В. Мельник Г. Я.
ІІ Громадян. освіт 21 Охорона праці 42       Історія України 46
Петренко Л. І. Філонова Т. В. Мельник Г. Я.
Група - П12 Професія: "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій (категорія "С")"
пара № тижня Час Понеділок                              заняття в корпусі № 1;2 Вівторок                           заняття в корпусі № 2 Середа                            заняття в корпусі № 2 Четвер                                     заняття в корпусі № 1 П'ятниця                                   заняття в корпусі № 2
Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб. Предмет Каб.
    840-855 Виховна година Ранкова лінійка Виховна година Виховна година Виховна година
1 І 900-1020 виробниче навчання в майстернях Англійська мова 28 Основи електрот 42 Спецтехнологія 33 Захист Вітчизни 27
Голуб /Рибчинська 14 Філонова Т. В. Одинець В. Олефір О. І.
ІІ виробниче навчання в майстернях Біологія і екол 17 Охорона праці 42 Спецтехнологія 33 Географія 44
Попруга Н. А. Філонова Т. В. Одинець В. Петровська Н. В.
2 І 1030-1150 виробниче навчання в майстернях Укр. література 10 Українська мова 45 Спецтехнологія 33 Хімія 17
Волковська Н. В. Дімітрієва Т. Д. Одинець В. Попруга Н. А.
ІІ виробниче навчання в майстернях Укр. література 10 Українська мова 45 Фізичне вихован с.зал Хімія 17
Волковська Н. В. Дімітрієва Т. Д. Безсмертний Д. Попруга Н. А.
3 І 1220-1340 виробниче навчання в майстернях Алгебра 36 Фізика і астрон 22 Фізичне вихован с.зал Всесвітня істор 46
Скрипка Т. В. Мойсеєнко Л. М. Безсмертний Д. Мельник Г. Я.
ІІ виробниче навчання в майстернях Геометрія 36 Фізика і астрон 22 Фізичне вихован с.зал Історія України 46
Скрипка Т. В. Мойсеєнко Л. М. Безсмертний Д. Мельник Г. Я.
4 І 1350-1510   Інформатика 32 Громадян. освіт 21     Технології 43
Попруга/ Іваницький 35 Петренко Л. І. Патока А. В.
ІІ   Зарубіжна літер 10 Громадян. освіт 21     Технології 43
Волковська Н. В. Петренко Л. І. Патока А. В.