Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних наук України

Історична довідка

Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України створено у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів № 420 від 06 травня 2001 на базі Міжрегіонального центру підготовки та перепідготовки спеціалістів автосервісу, і Наказом № 69 від 02 вересня 2010 р. перейменовано в Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України.

Центр заснований на державній формі власності, підпорядкований Міністерству освіти України і діє на підставі Статуту, затвердженого Міністерством освіти України. Центр є навчальним закладом вищої професійно-технічної освіти, який реалізує державну програму підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кваліфікованих робітників і молодших спеціалістів.

Фактично, Центр розпочав освітню діяльність з 1 вересня 1980 року, як Технічне училище № 7 (наказ №194/163 від 05.07.79 р.), а з 1984 року, як СПТУ № 37 (наказ № 142 від 15.08.84 р.). Наказом  Міністерства освіти і науки № 327 від 14.10.1996 р. ПТУ-37 реорганізовано в Міжрегіональний центр підготовки та перепідготовки спеціалістів автосервісу.

З 1 липня 1999 року згідно з наказу Міністерства освіти України № 79 від 24.03.99 р. СПТУ-35 м. Києва  було реорганізовано в відділення Міжрегіонального центра підготовки та перепідготовки спеціалісті автосервісу.

Центр проводить професійно-технічне навчання водіїв автотранспортних засобів (категорії "С" і "В") та перепідготовку інструкторів з індивідуального навчання водінню.

За період з початку діяльності були підготовлені більше 7000 висококваліфікованих фахівці з робітничих професій та біля 1500 молодших спеціалістів.

Як показує зворотній зв'язок з випускниками Центру, переважна більшість з них одразу влаштовується на підприємствах різних форм власності, або мають можливість започаткувати свою власну справу, певна частина випускників продовжує навчання у вищих навчальних закладах.

Зважаючи на інформацію Мінпраці України, що в наступні роки на ринку праці з'явиться значна кількість робітників, які повинні будуть проходити перепідготовку або підвищення кваліфікації в сфері транспорту та автосервісу, Центр має значну перспективу і надалі брати безпосередню активну участь у здійсненні Державної програми підготовки та перепідготовки фахівців.

Наша адреса:

   03045 м.Київ,
   Столичне шосе 98-А
   Тел: 259 47 06,  259 51 86,  259 52 33
   Тел./факс 259 41 58 

Електронні адреси:

Їхати: автобусом № 43, або маршрутним таксі № 567 від М “Видубичі” до зупинки “Металобаза”

Вступникам до ЦЕНТРУ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ
ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ УЧНІВ ...
ЦЕНТР ГОТУЄ
КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ ТА ФАХІВЦІВ ДЛЯ АВТОРЕМОНТНИХ ПІДПРИЄМСТВ, СТАНЦІЙ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ
НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ

Переваги навчання в Центрі

 • Розвинена матеріально-технічна база
 • Працюють гуртки, клуби, спортивні секції
 • Дружній колектив
 • Проходження практики на станції технічного обслуговування «Мерседес»
 • Співпраця німецько - українським підприємством «Глазуріт»
 • Співпраця з корпорацією «Укравто»

Детальніше ...